הסיפור שלנו

היי,
אנחנו JGive

ארגון חברתי ללא מטרת רווח, שנוסד בשנת 2014 ע”י קרן עשור (ע״ר), במטרה להגדיל את תרבות הנתינה בישראל ולישראל.

הצטרפו לארגונים שתורמים חכם

מה אנחנו עושים?

ב- JGive אנחנו עוסקים בפיתוח תשתיות טכנולוגיות שינגישו את עולם התרומות לציבור הרחב (כמו האתר הזה שאתם בו, למשל, אבל לא רק), אז לא משנה אם אתם תורמים, עובדים בעמותה, פילנתרופים או מנהלי אחריות תאגידית - JGive זה הבית לכל הטוב שאתם מתכננים לעשות.

למה דווקא JGive?

משתלם לעשות טוב ב-JGive. זה אולי נשמע טריוויאלי, אבל בשונה מרוב המקומות דרכם תרמתם עד היום, אנחנו לא גוזרים קופון על התרומות שלכם. פשוט, כי אנחנו הפלטפורמה היחידה שהיא גם עמותה ללא כוונת רווח. זו הסיבה שכשאתם תורמים עם JGive אתם יכולים להיות בטוחים שמקסימום מהתרומה יגיע ליעד.

רגע, אז מאיפה הכסף?

להרוויח זה סבבה, אבל כשזה נוגע לצדקה אנחנו מעדיפים לפעול בצורה שקופה ונטולת כוונת הפקת רווחים אישית. זו הסיבה ש- JGive הוקם כמוסד ציבורי ללא מטרת רווח. הפעילות ב-JGive מתאפשרת בזכות:

  • מימון מצד פילנתרופים החולקים איתנו חזון משותף
  • תמיכה מקצועית מצד מתנדבים
  • מכירת שירותים שונים לעמותות בעלויות מסובסדות

בזכות כל אלה, אנחנו יכולים לתת לתורמים את האפשרות לתרום בצורה מאובטחת ליותר מ- 1,000 עמותות אונליין, ולהעניק לעמותות מעטפת אנושית, מקצועית וטכנולוגית המסייעת להם לגייס כספים בקלות.


עוד כמה דברים שהיינו ממש רוצים שתדעו:

מדדי שקיפות

JGive היא פלטפורמת התרומת היחידה בישראל המאפשרת לתורמים להתרשם מהתנהלות העמותות וחלוקת המשאבים שלהן, באמצעות מדדי שקיפות המופיעים בכל עמוד עמותה. ככה תוכלו לדעת בדיוק למי התרומה שלכם הולכת וכמה ממנה מגיע ליעד.

סעיף 46

JGive הוא המקום היחיד בישראל בו כל העמותות הן בעלות ניהול תקין מרשם העמותות וסעיף 46 מרשות המיסים, המעיד כי הן עובדות בצורה חוקית ומדויקת מבחינה כספית. תרמתם אצלנו? תהיו בטוחים שהכסף מגיע למטרה שרציתם.

קבלה מרכזת

JGive הוא המקום היחיד בישראל המפיק עבורכם קבלה אחת עבור כל התרומות שלכם במהלך השנה, המאושרת לשימוש ע”י רשות המיסים. בנוסף, בסוף כל שנה תוכלו להגיש בקשה לזיכוי מס דרך האזור האישי.

אתם בחברה טובה

בעשור האחרון אנחנו רואים עלייה של כ- 40% בהיקף התרומות בישראל. 70% מסך התרומות האלה מגיע ממשקי בית, שזה אומר הרבה תרומות בסכומים צנועים.

הנתונים האלה רק מוכיחים שאנחנו בעיצומה של מהפכה בתחום התרומות בישראל. מהפכה שמאפשרת לנו להעניק לכל תורמת ותורם כלים שהיו זמינים פעם רק לפילנתרופים ולהעניק גם לעמותה הקטנה ביותר כלי גיוס מתקדמים ללא עלויות פיתוח מצידם.