Platinum

הנתינה שלכם לשלב הבא

מודל התרומות המתקדם בעולם, בעזרתו תוכלו לנהל בצורה אסטרטגית את הנתינה שלכם, ליהנות מהטבות המס המקסימליות ולתמוך בכל עמותה בישראל באמצעות פלטפורמה חדשנית, פשוטה ודיגיטלית.

כמו בנקאות פרטית, רק לפילנתרופיה

הדור החדש של ניהול הפילנתרופיה

קרן תרומות היא כלי פילנתרופי-פיננסי, המבוסס על המודל Donor-advised fund (DAF) והיא השילוב המושלם בין תרומה אסטרטגית ותכנון מס חכם.

פשוט מפקידים כספים המיועדים לתרומה לקרן, מקבלים על המקום קבלה מוכרת למס על כל הסכום ותורמים ישירות מהיתרה - בזמן ובקצב הנכון לכם.

מצאו את המטרה שמרגשת אתכם

דרך הממשק תוכלו לתרום לארגונים לפי תחומי פעילות, לאתר קמפיינים של עמותות המגייסות בזמן אמת ולבנות תיק תרומות המותאם אישית עבורכם.
כל העמותות באתר מחזיקות באישור זיכוי במס לפי סעיף 46.

לדעת בכל רגע כמה תרמתם ולמי

באזור האישי תוכלו לעקוב בקלות אחרי היסטוריית התרומות, ליצור ולבטל הוראות קבע ולצפות בסטטיסטיקות חכמות על הרגלי הנתינה שלכם.

תרומה חכמה, גם בארה"ב ובאנגליה

לקרן התרומות ניתן להפקיד גם בפאונד ובדולר וליהנות מהטבות המס על תרומה במדינות אלו (Gift Aid ו- 3(c)501).

כך תוכלו לתמוך ישירות בעמותות הישראליות האהובות עליכם ולחסוך העלויות שבעבודה עם ארגוני ידידים שונים.

איך זה עובד?

מפקידים

לקרן שלכם סכומים המיועדים לתרומה - בצורה חד פעמית או בהוראת קבע ומקבלים קבלה מוכרת למס על כל הסכום.

צומחים

משקיעים את כספי הקרן ונהנים מפטור ממס על הרווחים.

תורמים

אונליין ומתי שרוצים לכל עמותה בישראל בעלת סעיף 46.

צוות הבורד שלנו

משה גרינברג
יו”ר הדירקטוריון, איש עסקים ופילנתרופ
זאב אפשטיין
איש עסקים בתחום הנדל”ן
אסתר דויטש
יו”ר בנק מרכנתיל דיסקונט ויו”ר חברת כ.א.ל
אודי לביא
סגן ראש המוסד לשעבר ודירקטור במספר חברות מובילות בשוק
פיונה דרמון
יזמת ומשקיעת הון סיכון
ג׳ונתן בנדהיים
מנכ”ל חברת פיברו ישראל
סוזן עאוני חסן
משנה למנכ”ל בארגון ג'וינט-תבת
עמיחי דנינו
משנה למנכ״ל בחברת אינבוקאפ
שי וויל
יו”ר מנרב

JGive במספרים

הצטרפו למאות אלפי התורמים והתורמות, שבחרו להעביר את הפעילות החברתית שלהם ל- JGive.

1,000,000+
תרומות
500,000,000+
ש״ח בתרומות
800+
תורמים ותורמות בעלי קרנות
1,600+
עמותות

התורמים שלנו מספרים

"JGive מאפשרים לי למקסם את התרומות שלי, בזכות האפשרות לתרום מניות (ובכך לחסוך מיסים) ולרכז את כל התרומות לאורך השנה בקבלה אחת. הפלטפורמה הדיגיטלית מאפשרת לי לתמוך בעמותות ובמטרות שמקודמות על ידי חברים ולשמור תיעוד מדויק של כל התרומות"

מאיר יהושע

"ה-DAF של JGive הוא דרך פשוט נפלאה לניהול פילנתרופיה. הפלטפורמה הופכת את החיפוש ואיתור העמותות לפשוט ומסייעת לנהל תיעוד מדויק שעוזר להבין לאן נתרמו הכספים שלי ומתי. אני ממליץ בחום לכל תורם וארגון להצטרף ל-JGive"

סטיוארט הרשקוביץ

"כארגון מבוסס טכנולוגית, המחויבות של JGive לחדשנות מתבטאת בכך שהם מציגים כל הזמן כלים ושירותים חדשים שמקלים על הנתינה ובמקביל מפחיתים את עלויות העסקאות, כדי להבטיח שהסכום המקסימלי של הכספים אכן יגיע לארגון הצדקה הנזקק"

יונתן בנדהיים

רוצים לשמוע עוד?
השאירו פרטים כאן:

תודה! נחזור אליכם במהרה.
Oops! Something went wrong.

שאלות ותשובות

מהי קרן תרומות פרטית?

קרן תרומות פרטית היא כלי פיננסי-פילנתרופי חדשני, המעניק לתורמים את האפשרות לתרום יותר, לאורך זמן וליהנות מהטבות המס המקסימליות

מה היתרון המיסויי בקרן תרומות פרטית

קרן תרומות מאפשרת להפריד בין שלב ההפקדה לבין שלב התרומה בפועל. ההפרדה הזאת מאפשרת בעצם לייעד כספים שתרצו לתרום בעתיד, לקבל בצורה מיידית קבלה מוכרת למס המעניקה זיכוי בגובה 35% ולתרום לאורך זמן לכל עמותה רשומה בישראל.

איך זה אפשרי?

הקרן שלכם מנוהלת על ידי JGive, שהיא בעצמה עמותה (קרן עשור, ע"ר). לכן, כל הפקדה לקרן שלכם נחשבת כבר כהעברת תרומה לעמותה והיא מאפשרת לנו להפיק קבלה עבור ההפקדה – עוד לפני התרומה בפועל. לאחר מכן, ביצוע התרומות מתנהל על גבי הפלטפורמה הדיגיטלית שלנו – מכל מקום ובכל זמן.

כמה זה עולה?

השימוש בקרן עד לתקרת הפקדות של 50 אלף ש"ח בשנה הוא ללא עלות.

האם יש סך הפקדה מינימלית לפתיחת קרן?

לא. כחלק מהמשימה שלנו לעיצוב תרבות הנתינה בישראל, אנחנו מנגישים את השירות לכל מי שרוצה לעשות טוב, אך כדי ליהנות מכל היתרונות של חשבון Platinum יש להפקיד סכום מינימלי של 50 אלף ש"ח.

איך מפקידים כספים לחשבון?

בלחיצה על "ביצוע הפקדה" באזור האישי. תוכלו להעביר כספים בהעברה בנקאית או באשראי. לאחר ההפקדה תוכלו לתרום את הכספים בחשבון לאורך זמן ולמטרות שונות.

איך מזדכים על המס?

לאחר אישור ההפקדה לחשבון, תופיע באזור האישי קבלה מוכרת למס על כל הסכום, אותה ניתן להוריד ולהגיש למס הכנסה בצורה עצמאית או באמצעות רואה חשבון.

כמה זמן הכספים יכולים להישאר בחשבון
עד לביצוע התרומה בפועל?

ביתרה של עד 5,000 ש"ח – יוכלו הכספים להישאר בחשבון עד לתום שנתיים קלנדריות ולאחר מכן תצטרכו לתרום אותם לכל עמותה שתבחרו (ניתן להפקיד כספים נוספים כדי להאריך את יתרת הזמן לביצוע התרומה). בחשבונות של 5-35 אלף ש"ח, יש לתרום 35% מסך היתרה בקרן בתום שנתיים קלנדריות.

איך עוקבים אחרי התנועות בחשבון?

באזור האישי מופיעות כל התנועות – הפקדות, תרומות וקבלות זמינות להורדה. לצד כל פעולה ניתן לראות פירוט הכולל תאריך, סכום, סטטוס ועוד.

האם אפשר לתרום בצורה אנונימית?

בהחלט. בגלל שקרן התרומות מנוהלת על ידינו, העמותה תמיד תראה את התרומה כהעברה מ- JGive, אלא אם תסמנו בתהליך התרומה להוסיף את שמכם.

לאלו ארגונים אפשר לתרום באמצעות קרן התרומות הפרטית שלי?

לכל עמותה רשומה בישראל – ישירות דרך הפלטפורמה וללא התערבות צד שלישי. פשוט מתחברים לאזור האישי, לוחצים על "תרומה" ובוחרים יעד וסכום. כל העמותות בפלטפורמה הן בעלות אישור ניהול תקין מרשם העמותות ובעלות סעיף 46א המאפשר להן לזכות במס על התרומות שלכם.

אני משלם מיסים בארה״ב/באנגליה.
האם יש לזה השפעה?

ל- JGive שותפויות עם ארגונים ללא מטרות רווח במדינות הנ"ל. תורמים יכולים לתרום לארגונים ישראלים במטבע זר ולקבל קבלה מוכרת למס במטבע בו בוצעה ההפקדה. אם תרצו לתרום בדולר אמריקאי, למשל, תוכל לעשות זאת דרך JGive- Friends of Asor, USA Inc, ארגון צדקה ציבורי מוכר פטור ממס כמתואר בסעיף 501(c)(3), ולקבל קבלה מוכרת לרשויות המס האמריקאית.

יש לי כבר קרן פרטית בחו״ל. למה לי לפתוח עוד אחת?

פתיחת קרן תרומות פרטית ב- JGive מאפשרת לך לתרום לעמותות ישראליות במהירות וביעילות ולחסוך את הבירוקרטיה הכרוכה בהעברות בינלאומיות. כך תוכלו לתרום לכל המטרות הישראליות הקרובות לליבכם, בצורה פשוטה, יעילה ומהירה יותר – תוך חיסכון משמעותי בעלויות.