Gold

כמו חשבון בנק,
רק לתרומות.

מקום אחד לניהול כל התרומות שלכם. הפקידו כספים המיועדים לתרומה, קבלו בעבורם קבלה אחת מוכרת למס ותרמו אותם לאורך זמן, לכל עמותה רשומה בישראל, אונליין.

היתרונות שלנו

מפקידים כשיכולים, תורמים כשרוצים.

מרגע העברת הכסף לקרן, הוא כבר מוכר כתרומה. כך תוכלו ליהנות משפע של זמן לבחור את המטרות החשובות לכם לתרומה וממקסימום הטבות המס, עוד לפני חלוקת הכספים בפועל.

הפקדה אוטומטית שעובדת בשבילכם

בדיוק כמו הפקדה חודשית לחיסכון, לקרן התרומות אפשר להפקיד מדי חודש, בעזרת הוראת קבע. כך תוכלו להבטיח שאתם שומרים בצד כסף למען מטרות טובות ושאתם משלבים תרומה בתוך השגרה שלכם.

איך זה עובד?

מפקידים

לקרן שלכם סכומים המיועדים לתרומה - בצורה חד פעמית או בהוראת קבע.

מקבלים

באופן מיידי קבלה שמקנה לכם זיכוי מס של עד כ- 35% מסך ההפקדה.

תורמים

מתי שרוצים לכל עמותה בישראל בעלת אישור ניהול תקין וסעיף 46.

תנו לאימפקט שלכם לצמוח

ניתן להשקיע את כספי הקרן* במגוון מסלולים ייחודיים שנבנו במיוחד עבור תורמי JGive. כל ההשקעות מנוהלות על ידי בית ההשקעות 'מיטב' ומפוקחות על ידי ועדת ההשקעות של JGive.

JGive במספרים

הצטרפו למאות אלפי התורמים והתורמות, שבחרו להעביר את הפעילות החברתית שלהם ל- JGive.

1,000,000+
תרומות
500,000,000+
ש״ח בתרומות
300,000+
תורמים
1,300+
עמותות

רוצים לשמוע עוד?
השאירו פרטים כאן:

תודה! נחזור אליכם במהרה.
Oops! Something went wrong.

שאלות ותשובות

מהי קרן תרומות פרטית?

קרן תרומות פרטית היא כלי פיננסי-פילנתרופי חדשני, המעניק לתורמים את האפשרות לתרום יותר, לאורך זמן וליהנות מהטבות המס המקסימליות

מה היתרון המיסויי בקרן תרומות פרטית

קרן תרומות מאפשרת להפריד בין שלב ההפקדה לבין שלב התרומה בפועל. ההפרדה הזאת מאפשרת בעצם לייעד כספים שתרצו לתרום בעתיד, לקבל בצורה מיידית קבלה מוכרת למס המעניקה זיכוי בגובה 35% ולתרום לאורך זמן לכל עמותה רשומה בישראל.

איך זה אפשרי?

הקרן שלכם מנוהלת על ידי JGive, שהיא בעצמה עמותה (קרן עשור, ע"ר). לכן, כל הפקדה לקרן שלכם נחשבת כבר כהעברת תרומה לעמותה והיא מאפשרת לנו להפיק קבלה עבור ההפקדה – עוד לפני התרומה בפועל. לאחר מכן, ביצוע התרומות מתנהל על גבי הפלטפורמה הדיגיטלית שלנו – מכל מקום ובכל זמן.

כמה זה עולה?

השימוש בקרן עד לתקרת הפקדות של 50 אלף ש"ח בשנה הוא ללא עלות.

האם יש סך הפקדה מינימלית לפתיחת קרן?

לא. כחלק מהמשימה שלנו לעיצוב תרבות הנתינה בישראל, אנחנו מנגישים את השירות לכל מי שרוצה לעשות טוב.

איך מפקידים כספים לחשבון?

בלחיצה על "ביצוע הפקדה" באזור האישי. תוכלו להעביר כספים בהעברה בנקאית או באשראי. לאחר ההפקדה תוכלו לתרום את הכספים בחשבון לאורך זמן ולמטרות שונות.

איך מזדכים על המס?

לאחר אישור ההפקדה לחשבון, תופיע באזור האישי קבלה מוכרת למס על כל הסכום, אותה ניתן להוריד ולהגיש למס הכנסה בצורה עצמאית או באמצעות רואה חשבון.

כמה זמן הכספים יכולים להישאר בחשבון
עד לביצוע התרומה בפועל?

ביתרה של עד 5,000 ש"ח – יוכלו הכספים להישאר בחשבון עד לתום שנתיים קלנדריות ולאחר מכן תצטרכו לתרום אותם לכל עמותה שתבחרו (ניתן להפקיד כספים נוספים כדי להאריך את יתרת הזמן לביצוע התרומה). בחשבונות של 5-35 אלף ש"ח, יש לתרום 35% מסך היתרה בקרן בתום שנתיים קלנדריות.

איך עוקבים אחרי התנועות בחשבון?

באזור האישי מופיעות כל התנועות – הפקדות, תרומות וקבלות זמינות להורדה. לצד כל פעולה ניתן לראות פירוט הכולל תאריך, סכום, סטטוס ועוד.

האם אפשר לתרום בצורה אנונימית?

בהחלט. בגלל שקרן התרומות מנוהלת על ידינו, העמותה תמיד תראה את התרומה כהעברה מ- JGive, אלא אם תסמנו בתהליך התרומה להוסיף את שמכם.

לאלו ארגונים אפשר לתרום באמצעות קרן התרומות הפרטית שלי?

לכל עמותה רשומה בישראל – ישירות דרך הפלטפורמה וללא התערבות צד שלישי. פשוט מתחברים לאזור האישי, לוחצים על "תרומה" ובוחרים יעד וסכום. כל העמותות בפלטפורמה הן בעלות אישור ניהול תקין מרשם העמותות ובעלות סעיף 46א המאפשר להן לזכות במס על התרומות שלכם.

אני משלם מיסים בארה״ב ובבריטניה.
האם יש לזה השפעה?

יש לנו שותפויות עם ארגונים ללא מטרות רווח במדינות הנ"ל. תורמים יכולים לתרום לארגונים ישראלים במטבע זר ולקבל קבלה מוכרת למס במטבע בו בוצעה ההפקדה. אם תרצו לתרום בדולר אמריקאי, למשל, תוכל לעשות זאת דרך JGive- Friends of Asor, USA Inc, ארגון צדקה ציבורי מוכר פטור ממס כמתואר בסעיף 501(c)(3), ולקבל קבלה מוכרת לרשויות המס האמריקאית.

יש לי כבר קרן פרטית בחו״ל. למה לי לפתוח עוד אחת?

פתיחת קרן תרומות פרטית ב- JGive מאפשרת לך לתרום לעמותות ישראליות במהירות וביעילות ולחסוך את הבירוקרטיה הכרוכה בהעברות בינלאומיות. כך תוכלו לתרום לכל המטרות הישראליות הקרובות לליבכם, בצורה פשוטה, יעילה ומהירה יותר – תוך חיסכון משמעותי בעלויות.